İstanbul’un En Güzel Alkolsüz Lokantaları
İstanbul’un En Güzel Alkolsüz Lokantaları
0 oy, 0.00 oran. oy (0%)

“Sonradan Gurme” Salih Zengin’den 85 alkolsüz lezzet mekanı

İstanbul’un her semti gizemli bir mutfağa açılıyor artık. Bazen küçük bir sokağın içine gizlenmiş, bazen yemyeşil bir parkın ortasına kurulmuş lokantalar muhteşem lezzetler sunuyor insana. Kimi adını bile duymadığımız yöresel mutfaklarından taşıdığı lezzetleri gün yüzüne çıkarıyor, kimi herkesin yaptığı bir yemeği kendine has yorumuyla önünüze servis ediyor.

Kebapçılar, pideciler, dönerciler, pilavcılar, lahmacuncular, köfteciler, balıkçılar, kahvaltıcılar, pasta ve tatlıcılar, fasulyeciler… Farklı farklı yöresel lezzetleriyle birbiriyle yarışan restaurantlar ve cafeler…

Hayykitap ve Zaman’ın  “Sonradan Gurmesi” Salih Zengin, İstanbul’daki içkisiz lezzet mekânları sizler için bir araya getirmiş. Kitap, Asya’dan Avrupa’ya uzanan lezzet köprüsü İstanbul’da yepyeni lokantalar keşfetmeyi ve bu lokantalarda aileniz, dostlarınız ve iş arkadaşlarınızla en leziz yemekleri yiyerek hoş vakit geçirmeniz için hazırlanmış.

İstanbul’un En Güzel Alkolsüz Lokantaları Salih Zengin’in beş yıldır gezip dolaştığı İstanbul’un lezzet mekânlarından bir “best of” seçmesi. Kitap, özellikle muhafazakâr kesim tarafından oldukça talep göreceğe benziyor. Çünkü insanların helal et, temizlik ve alkolsüz mekân konusunda hassasiyetlerine yanıt veriyor.

Ayrıca kitapta lokantaların öne çıkan spesiyal yemekleri, fiyat aralıkları, otopark durumu gibi bir çok bilgiye de ulaşabilirsiniz…

Hayykitap yayıncılıktan çıkan kitap 14 TL.18 Ağustos 2011

0 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0
Bu sitenin hosting sağlayıcısı Domainsitesi.com Hosting ile verilmektedir.