Faruk Güllüoğlu
Faruk Güllüoğlu
0 oy, 0.00 oran. oy (0%)

Gaziantepli Güllü ailesinden Faruk Güllü, “Faruk Güllüoğlu İstanbul” markasıyla çok katlı mağazacılığa geçerek baklava yanında değişik tatlı ve kahvaltılık ürünlerinin de bulunduğu yeni konsepti ile Şirinevler ve Kozyatağı’nda hizmet veriyor.

Faruk Güllüoğlu İstanbul Şubeleri tatlısından tuzlusuna, zeytinyağlılarından sıcaklarına, sıcak ve soğuk içeceklerine; 105 çeşitten oluşan açık büfe kahvaltısını ve özellikle baklavaları ve tatlıları ile oldukça çeşitli bir menü içeriyor.

Özel olarak hazırlanan oyun katında çocuklar oynayıp eğlenirken, ebeveynler kapalı ve teras olarak iki bölümden oluşan 180 kişilik salonlarda keyifli bir gün geçirebilirler. 139 yıllık bir geleneği modern yorumuyla İstanbul’dan dünyaya açmayı hedefleyen Faruk Güllüoğlu Yurt içinde 33, yurtdışında 4 mağazaya sahip. Mekanda aynı zamanda düğün, davet, toplantı, çeşitli organizasyonlar ve özel davetlerde veriliyor.

Baklava ve tatlı kültürünü yeniden yorumlayan “Faruk Güllüoğlu İstanbul”, günümüz tüketicisinin ihtiyaçlarıyla çağın hizmet anlayışının harmanlanmasından doğan yeni logosu, yeni tatları ve çok katlı mağaza konsepti ile hizmet veriyor.

İletişim Bilgileri

Adres: E-5 Ankara Asfaltı Omca Sokak Golden Plaza F Blok no:1 Kozyatağı İstanbul
Tel: 0216 368 08 58 – 0212 451 06 20
Adres: Yenibosna Londra Asfaltı No:40 Bahçelievler İstanbul
Web: http://www.gulluoglu.com.tr/Login.asp14 Mayıs 2011

0 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0
Bu sitenin hosting sağlayıcısı Domainsitesi.com Hosting ile verilmektedir.