Chef’s İstanbul Mutfak Atölyesi
Chef’s İstanbul Mutfak Atölyesi
0 oy, 0.00 oran. oy (0%)

Taksim Gümüşsuyu Alman konsolosluğu yanında bulunan Chef’s İstanbul Mutfak Atölyesi’nde amatör ve profesyonel pastacılık eğitimlerinin yanı sıra 17 ayrı branşta yemek kursları ve workshoplar yapılmaktadır.

Hafta içi akşamları ise veya taleplere göre istenilen saatlerde de dünya mutfaklarından çeşitli yemek, hamur işi, tatlılar ve meze kursları da veriliyor.

Özellikle çikolata ve pastacılık kurslarının yoğun ilgi gördüğü Chef’s İstanbul Mutfağı’nda Temel Mutfak Teknikleri adı altında yapılan Yemek pişirme ve Lezzetin püf noktaları kursu da diğer ilgi gören kurslardan.

Haftada 1 gün Pazar günleri saat 12:00-16:00 arası yapılan kurs 6-9 kişilik gruplarla açılıyor. Çorbalardan pilavlara, sütlü ve şerbetli tatlılardan, kırmızı et, balık ve tavuk etlerine, zeytinyağlılara kadar tüm bilinmesi gereken çeşitler temel tekniklerle uygulamalı olarak öğretiliyor.

Pastacılık kursları da 4’er haftalık 2 ayrı kurdan oluşuyor: Cumartesi günleri sabahtan ve öğleden sonra 4’er saat olmak üzere ortalama 6-12 kişinin katılımı ile yapılan kurslarda eğitimleri profesyonel pasta ustaları veriyor.

4 hafta süren kurs programında emekli, öğrenci ve kamu – belediye görevlilerine indirimler de uygulanıyor.

İletişim Bilgileri

Adres: İnönü Caddesi Akar Palas Apt. No:14 Giriş-Zemin Kat Gümüşsuyu-Taksim İSTANBUL
Tel: 0212 . 244 76 92 – 244 76 93
Web: www.chefsistanbul.com
e-mail: info@chefsistanbul.com
mustafakara@chefsistanbul.com9 Mayıs 2012

0 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0
Bu sitenin hosting sağlayıcısı Domainsitesi.com Hosting ile verilmektedir.